Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php on line 315

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php on line 316

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php:300) in /home/vienozinsk/domains/naujojivilnia.vienozinskis.lt/public_html/plugins/system/jfrouter.php on line 317
Naujienos
Get Adobe Flash player
Apie mus Naujienos

Naujienos

INFORMACIJA MOKINIAMS IR TĖVELIAMS

Naujai priimtų pradinių klasių mokinių tėvų susirinkimas vyks rugsėjo 5 d. 18.30 val.

Visų 1A, 1B, 1D, 1E klasių mokinių tėvų susirinkimas vyks rugsėjo 6 d. 18.30 val.

Pamokos prasidės rugsėjo 10 d.

NVŠ grupių dailės pagrindų užsiėmimai prasidės nuo spalio mėnesio.

 

NEATSISKAIČIUSIŲ UŽ VASAROS PRAKTIKĄ MOKINIŲ DARBŲ PERŽIŪRA VYKS RUGSĖJO 4 D. 17 VAL.

-----------------------------------------------------------------------------------

PAMOKŲ TVARKARAŠTIS 2018/2019 M. M. 

 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

1M

pradinė

15.00-16.30

PIEŠIMAS

10 kl.

     

14.30-16.00

LIPDYBA

8 kl.

 

1L

pradinė

16.30-18.00

PIEŠIMAS

10 kl.

 

15.30-17.00

LIPDYBA

8 kl.

     

2M

pradinė

15.10-16.40

LIPDYBA

8 kl.

     

15.00-16.30

PIEŠIMAS

12 kl.

 

2L

pradinė

14.30-16.00

PIEŠIMAS

16 kl.

   

14.30-16.00

TAPYBA

10 kl.

   

3M

pradinė

   

16.30-18.00

PIEŠIMAS

13 kl.

15.00-16.30

TAPYBA

13 kl.

15.00-16.30

SKULPTŪRA

2 kl.

 

3L

pradinė

 

17.30-19.00

TAPYBA

10 kl.

15.00-16.30

PIEŠIMAS

13 kl.

 

16.30-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

 

3P

pradinė

 

16.00-17.30

TAPYBA

10 kl.

 

16.30-18.00

SKULPTŪRA

8 kl.

15.30-17.00

PIEŠIMAS

16 kl.

 

3O

pradinė

   

18.00-19.30

PIEŠIMAS

13 kl.

14.30-16.00

SKULPTŪRA

2 kl.

16.30-18.00

TAPYBA

12 kl.

 

1A

 

 16.00-18.00

KERAMIKA

 8 kl.

 

15.45-16.45

DAILĖTYRA

5 kl.

16.50-18.50

TAPYBA

13 kl.

17.00-19.00

KOMPOZICIJA  

16 kl.

9.00-11.00

PIEŠIMAS

4 kl.

1B

15.45-16.45

DAILĖTYRA

5 kl.

16.50-18.50

KERAMIKA

8 kl.

16.00-18.00

TAPYBA

13 kl.

 

16.00-18.00

KOMPOZICIJA  

16 kl.

 

11.00-13.00

PIEŠIMAS

4 kl.

1D

16.00-18.00

KOMPOZICIJA

16 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

13 kl.

 

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

16.00-18.00

KERAMIKA

8 kl.

 

1E

18.00-20.00

KOMPOZICIJA

16 kl.

 

17.00-19.00

KERAMIKA

8 kl.

19.10-20.10

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

17.00-19.00

TAPYBA

13 kl.

 

2A

 16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalykai

16.00-18.00

TAPYBA

16 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

 

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

2B

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalykai

 

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

16 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

2D

16.00-18.00

PIEŠIMAS

13 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalykai

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

16 kl.

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2kl.

   

3A

16.00-18.00

TAPYBA

12 kl.

18.10-19.10

DAILĖTYRA

5 kl.

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

16.00-18.00

GRAFIKA

15 kl.

16.00-18.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

 

3B

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

 

16.00-18.00

GRAFIKA

15 kl.

16.00-18.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

 

3D

16.50-17.50

DAILĖTYRA

5 kl.

18.00-20.00

PIEŠIMAS

13 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

 

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

18.00-20.00

GRAFIKA

15 kl.

18.00-20.00

GRAFINIS DIZAINAS

5 kl.

 

4A

16.00-18.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalyklai

16.00-18.00

SKULPTŪRA

2 kl.

16.00-18.00

TAPYBA

12 kl.

 KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalyklai

DAILĖTYRA*

4B

18.00-20.00

PIEŠIMAS

4 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalyklai

18.00-20.00

SKULPTŪRA

2 kl.

18.00-20.00

TAPYBA

12 kl.

KOMPOZICIJA*

pasirenkamieji dalyklai

DAILĖTYRA*

***************************** 

ANTROKAMS PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ PAMOKOS VYKS TAIP:

GRAFINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

16.00-18.00

ERDVINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

18.00-20.00

TAPYBINĖ KOMPOZICIJA

antradienį

16.00-18.00

KETVIRTOKAMS PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ PAMOKOS VYKS TAIP:

GRAFIKA

antradienį

18.00-20.15

FOTOGRAFIJA

antradienį

17.45-20.00

DIZAINAS

penktadienį

18.00-20.15

KERAMIKA

penktadienį

18.00-20.15

STIKLAS

antradienį

16.00-18.15

PIEŠIMAS

antradienį

18.00-20.15

INSTALIACIJA-SKULPTŪRA

penktadienį

17.45-20.00

TAPYBA

penktadienį

18.00-20.15

DAILĖTYRA

pagal atskirą tvarkaraštį

VISOMS KLASĖMS:

KULTŪROS PAVELDO PAŽINIMO STUDIJA

pagal atskirą tvarkaraštį

 

-----------------------------------------------------------------------------------

J. VIENOŽINSKIO DAILĖS MOKYKLOS N. VILNIOS FILIALO MOKSLEIVIŲ SĄRAŠAS

2018/2019 M. M. I PUSMETIS


1M pradinė

1. Radvilas Kazimeravičius
2. Adriana Daukševič
3. Tautvydas Žala
4. Natalija Vysockytė
5. Augustė Basalajeva
6. Brigita Zimnickaitė
7. Diana Macejevska
8. Laurita Šip
9. Eglė Šileikytė
10. Pijus Panavas
11. Urtė Aidukaitė
12. Kipras Kazlauskas
13. Aistė Atėnė Kazlauskaitė
14. Polina Krochmalytė


1L pradinė

1. Gustė Šilinaitė
2. Urtė Šilinaitė
3. Karina Mižutavičiūtė
4. Gerda Kuprevičiūtė
5. Eglė Šimkūnaitė
6. Jlja Tabunov
7. Mark Matvejev
8. Saulė Jaunė Žilytė
9. Nutautas Šimelis
10. Laurynas Vaitkevičius
11. Polina Pociūtė
12. Nojus Ramanauskas
13. Justyna Sosna
14. Patricija Laurinavičiūtė
15. Kastytis Kalvaitis


2M pradinė

1. Olivija Maliutina
2. Dominika Tomaševič
3. Dorota Jackūnaitė
4. Paulina Maksimova
5. Rugilė Mikulskaitė
6. Paula Mykolaitė
7. Gabrielė Stepaitytė
8. Emilija Valatkaitė
9. Patricija Gintilaitė
10. Urtė Žebelytė
11. Vaiva Cibulskaitė
12. Diana Markova
13. Donatas Sadauskas
14. Ieva Serbentė


2L pradinė

1. Viktorija Mirzoian
2. Milana Gurbo
3. Mijūnė Sorokina
4. Neli Aleksejeva
5. Artiom Pukianec
6. Avija Voitovič
7. Ūla Dėdynaitė
8. Ineta Martinkevičiūtė
9. Lela Šliauderytė
10. Miglė Nivinskaitė
11. Metėja Maldukytė
12. Lija Medišauskaitė
13. Diana Jovša


3M pradinė

1. Jurgis Daumantas Norkūnas
2. Laura Valančiūtė
3. Jelizaveta Pletniova
4. Augustė Dumbraitė ak
5. Ugnė Satkūnaitė
6. Evita Symonavičiūtė
7. Vėtra Daraškevičiūtė ak
8. Iveta Satkutė 1k
9. Paulius Sereičikas
10. Adelė Matijošiūtė
11. Gabrielius Oberlian
12. Aleksandra Muchina
13. Adriana Milena Pristavkaitė

3L pradinė

1. Dominikas Zaikovski
2. Aleks Bražuk
3. Eivilė Puplauskaitė
4. Dominyka Novikova ak
5. Saulė Aleškevičiūtė
6. Aneta Čebatul
7. Dominyka Lavrinovič
8. Saulė Lazauskaitė
9. Gabriela Drakšaitė
10. Oksana Sizova
11. Maria Isabela Sevruk
12. Justina Jakštaitė


3P pradinė

1. Paula Štenger
2. Emilija Viršila
3. Mila Rogačiova
4. Valdemar Paškevič
5. Paulius Kazlauskas
6. Emilija Šukštul
7. Jonas Matijošius
8. Emilija Pivovarova
9. Mišel Subačiūtė
10. Fausta Ožalinskaitė
11. Artiom Styčinskij


3O pradinė

1. Charlottė Maria Schrijer
2. Elzė Sereikaitė
3. Kira Laško
4. Viktorija Kopylova
5. Inesa Kežun
6. Monika Nakrevičiūtė
7. Anelija Masytė
8. Elena Masytė
9. Julija Masytė
10. Vita Statkutė
11. Augustas Jonas Novickis
12. Dominykas Juodagalvis
13. Gabija Jasmantaitė
14. Gvidas Jasmantas


1A

1. Elzė Ustinavičiūtė 2m
2. Alisa Kovaliova
3. Aleksandra Ponkratenko
4. Nikol Miziulčenkova
5. Milda Šakalytė
6. Aurėja Kairytė
7. Akvilė Pugačiovaitė
8. Rasa Šovaitė
9. Eva Dravnel
10. Adelė Krisiukaitė
11. Ksenija Stepanova
12. Sofija Arcerė
13. Milena Solenik
14. Karina Michalčuk
15. Aleksandra Kašubaitė


1B

1. Gerda Visockaitė
2. Roberta Beniušytė
3. Danielius Šalavka
4. Milana Babašinskaja
5. Kotryna Novickaja
6. Jekaterina Lukjanova
7. Glorija Seniut
8. Kseniya Pakholkava
9. Gabrielė Olechnovičiūtė
10. Milana Julija Bliznik
11. Ugnė Andriekutė
12. Kamilė Vaičiulytė
13. Evelina Žukaitė
14. Milana Gaidamovič
15. Karolina Taraškevič
16. Beata Kozlovskaja


1D

1. Ugnė Saulevičiūtė
2. Rasa Vaičiulytė
3. Noja Misiūtė
4. Letycja Lukaševič
5. Dominyka Tunaitytė
6. Mantas Kivaras
7. Ignas Anužis
8. Emilija Zigmontaitė
9. Ksenija Leontjeva
10. Nikol Shuvaevaitė
11. Nika Karnišova
12. Aleksandra Pigusova
13. Miglė Marcinkevičiūtė
14. Agata Kubarevič
15. Augustė Pauliūtė ak
16. Agnieška Ravdo ak


1E

1. Aleksandra Kurčenko
2. Evelina Orlovskaja
3. Lina Radevič
4. Dominykas Grudin
5. Tural Orujov
6. Mykolas Pikelis
7. Agnė Petrikaitė
8. Paulius Jonas Budka 2m
9. Aleksandras Gavrilionok
10. Laura Budkaitė 2m
11. Emilija Palinskytė
12. Nikita Motin
13. Lėja Zacharova


2A

1. Emilija Petrusevič
2. Elina Kovalevskaja
3. Ugnė Batulevičiūtė
4. Emilija Tomaševič
5. Augusta Machnevič
6. Amelija Basiul
7. Miglė Molevičiūtė
8. Smiltė Zabulionytė
9. Mažena Ratkevič
10. Diana Sebekinaitė
11. Kamėja Lukoševičiūtė
12. Gustė Pakačimaitė
13. Emilija Genytė
14. Lukrecija Jarmalytė
15. Dominyka Golovcova ak


2B

1. Dorotėja Žukaitytė
2. Kamilia Pauliukienaitė
3. Ūla Sabaliauskaitė
4. Germantas Pavliukas
5. Mažena Mackevič
6. Dominyka Karasevičiūtė
7. David Gulbicki
8. Edgar Kundinovič
9. Milena Bobrik
10. Patrycja Vaškovič
11. Ernestas Skopovas tik Sk
12. Justas Jakaitis
13. Gabija Aliukonytė
14. Augustė Tamoševičiūtė ak
15. Martyna Atraškevičiūtė ak
16. Samira Nurulajeva ak
17. Karina Rudinska ak


2D

1. Ieva Marija Radvilaitė
2. Mikalojus Žalneravičius
3. Ketrin Vorobej
4. Amelija Zofija Maksimaitytė
5. Matas Molevičius tik P
6. Ieva Gudelaitytė 2m
7. Lėja Šopauskaitė
8. Ugnė Gerasimovaitė
9. Richardas Černiavskis
10. Steponas Dominas
11. Rimantas Šiupienis
12. Emilija Maciutkevič
13. Emilija Juchnevičiūtė
14. Aurėja Rėksnytė
15. Palina Stryczekc ak

3A
1. Kamilė Medelytė
2. Beatričė Aškelovič
3. Evelina Stvolovič
4. Karolina Kvecinskaja
5. Artūras Anužis
6. Rapolas Matas Strazdas
7. Jorė Vilkelytė
8. Laurita Radiševska
9. Austėja Sofija Balžakaitė
10. Anastasija Maisėjėnko
11. Daniil Vaičiūnas
12. Aurelija Stefanovič


3B

1. Mantas Babajevas
2. Adriana Radivilovč
3. Jonė Siliūtė
4. Kotryna Šniukštaitė
5. Miglė Kirilovaitė
6. Agnė Ignatavičiūtė
7. Agota Songailaitė
8. Taisa Buenanjo
9. Patricija Tšetiak ak


3D
1. Emilija Kačkaitė
2. Diana Tumėnaitė
3. Rasa Petrošiūtė
4. Jurij Romanovskij
5. Vanesa Kondakova
6. Violetta Shleynikova
7. Gražina Jachimovič
8. Ona Akelė
9. Mirga Misiulytė 2m
10. Paula Kudriašovaitė ak
11. Aleksandra Bogatyriova ak
12. Jorūnė Jankauskaitė ak


4A
1. Sabina Mielko
2. Dajana Liačinaitė
3. Agnė Počopko
4. Auksė-Anastazija Makovska
5. Arina Komaiško
6. Michelle Irena Grigo
7. Jolanta Banevičiūtė
8. Karina Dasevičiūtė
9. Beata Romaševskaja
10. Karolina Maldytė
11. Žaneta Liubertaitė
12. Aurelija Afanasjeva


4B

1. Danielė Kežun
2. Sofija Tomaševič
3. Eldar Šilak
4. Sebastian Kežun
5. Simas Voveris
6. Emilija Rimanaitė
7. Augusta Vėja Putytė
8. Arina Anufrijeva
9. Titas Mituzas 2m
10. Adrija Cimanavičiūtė 2m
11. Inesa Bukinaitė
12. Andrėja Tupčiauskaitė 2m
13. Darija Terentjeva ak
14. Feliksė Virkutytė
15. Dovilė Kozakaitė